Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Національної безпеки НаУОА пройшли бойову підготовку

16 June 2021

Нещодавно студенти першого курсу спеціальності «Національна безпека» Національного університету Острозька академія» під керівництвом доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника, доцента, полковника у відставці, завідувача кафедри політології та національної безпеки Миколи Романова завершили бойову підготовку на Рівненському полігоні.

Навчання відбувалося упродовж двох тижнів за сприяння 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (Новоград-Волинськ) та оперативного командування «Захід» (Рівне), згідно до умов попередньо підписаних угод щодо співпраці з НаУОА. 

Студенти спеціальності «Національна безпека» практикували техніки бойової стрільби, відпрацьовували пересування на полі, виконували завдання з гранатометання, саперної та тактичної підготовки. Перед військовим вишкілом було проведено теоретичне навчання в Острозькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького. 

«Нам проводили курси стрільби, де ми відточували навички, здобуті під час навчання в Острозькій академії попередньо теоретично. На військовому полігоні ми оволоділи новими вміннями, які обов’язково стануть у нагоді, адже наша спеціальність є напіввійськовою і ми маємо бути готовими до захисту себе та своєї держави. Спеціальність «Національна безпека» готує спеціалістів безпекового напрямку, які згодом будуть стояти на сторожі України»,

розповів студент першого курсу спеціальності «Національна безпека» Богдан Єфімов.

До занять зі студентами на полігонах залучалися кращі викладачі із бойовим досвідом. Тож хлопці та дівчата перейняли незламний козацький дух воїна-гвардійця. Слова вдячності за вдалу співпрацю, високий рівень організації та проведення практичних занять з вихованцями висловив завідувача кафедри політології та національної безпеки Микола Романов

«Метою військового вишкілу є виховання оборонної свідомості та здобуття навичок захисту Батьківщини. Хочу подякувати оперативному командування «Захід» та 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького за можливість студентам повноцінно здобувати військовий фах. Ваша професійність та відданість Україні є зразком для наслідування. Результатом нашої плідної співпраці є високоінтелектуальні, конкурентоспроможні, духовно-патріотичні випускники, відповідальні інноватори, які покликані творити майбутнє незалежної України»,

зазначив доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, доцент, полковник у відставці, завідувач кафедри політології та національної безпеки Микола Романов.