Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії презентували програму стажування «Soufflet future stars»

16 березня 2021

У Національному університеті «Острозька академія» 16 березня відбулася зустріч з представниками агрокомпанії «Soufflet Agro Ukraine» Даниїлом Пулькіним та Василем Ступаком

Даниїл Пулькін презентував програму стажування для студентів НаУОА «Soufflet future stars» та розповів про етапи, які потрібно пройти: резюме, тестування, інтерв’ю щодо компетенцій, знайомство з «Soufflet Agro Ukraine», стажування у відділах, презентація за результатами стажування, фінальне інтерв’ю з керівником і НR, визначення наступних кар’єрних кроків. 

«Цього року ми підготували програму стажування «Soufflet future stars». Острозька академія — це перший університет, де ми презентуємо нашу програму. Під час стажування студенти офіційно працевлаштовуються, отримують заробітну плату, запис у трудову книжку і після проходження стажування отримують сертифікат. Також цього року наша компанія сертифікована як «Кращий роботодавець» Top Employer Ukraine 2021, приємно це знати і ділитися з вами. На цей момент у нашій компанії працює 34 випускники Острозької академії. Тому ми запрошуємо студентів стати частинкою нашої компанії», — додав фахівець з підбору персоналу в «Soufflet Agro Ukraine», випускник НаУОА Даниїл Пулькін.

Під час зустрічі студенти детальніше познайомилися з діяльністю агрокомпанії «Soufflet Agro Ukraine». Також Василь Ступак розповів про специфіку роботи в компанії. 

«Я почав працювати в компанії, навчаючись на четвертому курсі. Зараз відповідаю за вектор регіональної логістики. Моя посада логіста передбачає створення ланцюгів постачання, налагодження зв’язків з компаніями, правильне прогнозування цін ринку, аналіз зовнішніх та внутрішніх ринків, щоб логістичний ланцюг був рентабельний та реалізований. Також важлива частина нашої діяльності - це контроль та аудит. У травні-червні логісти об’їжджають всю Україну, безпосередньо, знайомлячись з директорами, керівниками лабораторій, охорони, та ведуть з ними розмови по роботі. Дуже пишаюся, що сьогодні я працюю в команді з людьми, які мають досвід роботи 10-20 років. Бажаю вам знайти місце, де можна розвиватися, для мене це компанія «Soufflet Agro Ukraine»», — розповів фахівець з логістики в «Soufflet Agro Ukraine», студент першого курсу другого (магістерського) рівня спеціальності «Міжнародні відносини» Василь Ступак.