Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти факультету міжнародних відносин зустрілися з представниками компанії «Суффле Агро Україна»

16 березня 2021

16 березня 2021 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Міжнародні відносини» із фахівцем з рекрутингу ТОВ «Суффле Агро Україна» Даніїлом Пулькіним та працівником компанії Василем Ступаком.

У рамках зустрічі відбулася коротка презентація історії успіху «Суффле Агро Україна», обговорено можливості стажування та працевлаштування в компанії, яка кілька років поспіль є місцем роботи для студентів та випускників Національного університету «Острозька академія».

«Цього року ми розробили абсолютно нову систему стажувань, яка буде складатися з 4 етапів. Острозька академія є першою, де ми її презентуємо. Після проходження стажування кожен отримає валідований сертифікат, який Ви можете у майбутньому додати до свого резюме», - зазначив Даніїл Пулькін.

Своїм досвідом працевлаштування поділився і Василь Ступак, студент 5 курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Острозької академії. Він наголосив на важливості отриманих фахових знань та «soft skills» здобутих протягом навчання в Острозькій академії.

«Завдяки вивченню фахових дисциплін та англійської мови я отримав можливість застосовувати набуті уміння та навики у роботі. Те, що ми розглядали в теорії, тепер я можу використовувати у реальній роботі», - поділився думками Василь Ступак.