Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

До Острозької академії завітали заступники директорів шкіл м.Києва та Чернігівської області

15 жовтня 2021

15 жовтня до Острозької академії завітали освітяни, заступники директорів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва та Чернігівської області. Для них відбулася зустріч із представниками адміністрації, студентського самоврядування та екскурсія академією. Модератором зустрічі була Юлія Харчук, помічник ректора із освітнього менеджменту та відповідальний секретар приймальної комісії.

Руслана Каламаж, проректор з навчально-виховної роботи звернулась зі вступним словом та поділилася з колегами історією становлення, сучасністю Острозької академії. 

«Те, що ви сьогодні бачите - інакше як божим благословінням не можна пояснити. Ідея відродження Острозької академії - це те, що рухало нас увесь цей час. І те, що ви сьогодні побачите - це плід величезної праці ректора та усього колективу НаУОА»

Анна Матласевич, як представниця студентського самоврядування презентувала як функціонує ГО «Братство спудеїв», які є можливості реалізації для студентів та інститут тьюторства. 

«Братство спудеїв - це продуктивний орган, який працює в університеті й активно бере участь в житті Острозької академії»

зазначила Анна.

Юлія Харчук ознайомила присутніх із можливостями, які пропонує НаУОА для освітян та учнів, зокрема: 

Зустріч відбувалась у неформальній атмосфері з обміном досвідом між колегами. Доповіді змінювались питаннями, доповненнями та переходили у дискусії. Шкуренко Тетяна, заступниця міського голови м. Прилуки зазначала, що візит до Острозької академії є дуже цікавим для неї: 

“Для себе я зробила однозначний висновок, що в містечках, як Острог, Ніжин дійсно зберігаються традиції тієї класичної освіти, яка разом з тим відповідає європейським тенденціям розвитку, яка вчить молоду людину бути пристосованою до життя. Острозька академія сьогодні має своє унікальне обличчя на теренах вищої освіти в Україні й це надзвичайно цікаво.

зазначила пані Тетяна.

Після цього учасники ознайомились з матеріально-технічною базою університету та екскурсію Острозькою академією.