Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відповіді на популярні запитання абітурієнтів

15 липня 2021

Протягом березня - липня 2021 року відповідальний секретар приймальної комісії Національного університету «Острозька академія», помічник ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук, керівник консультаційного центру для абітурієнтів Іванна Горбач та юрисконсульт Тетяна Лотиш провели низку зустрічей у форматі питання/відповідь для вступників 2021.

Найбільше цікавить абітурієнтів кількість державних місць, терміни та процедура проведення вступної кампанії, вступ для представників пільгових категорій.

Ось відповіді на деякі популярні запитання.

 1. Які вступники можуть претендувати на спеціальні (пільгові) умови?

  Якщо Ви є представником однієї із пільгових категорій (переглянути перелік можна за покликанням та на нашому сайті), то вам потрібно зареєструвати свою пільгу в одному із університетів України, рекомендовано у тому, куди ви плануєте вступати, до подачі першої заявки.

  Залежно від кожної категорії, вступник може скористатися своєю пільгою по-різному.

 2. Чи забирають пільговики державні місця у тих, хто вступає за загальним конкурсом?

  Ні. Загалом, представники пільгових категорій можуть претендувати на вступ за квотами або переведення на вакантні місця державного замовлення, якщо не пройдуть на державну форму за загальним конкурсом. Тому, державне місце – за розумним вступником.

 3. З сертифікатами ЗНО яких років можна вступати у 2021 році?

  Загалом, сертифікат ЗНО дійсний 4 роки, тому цьогоріч дійсні ЗНО 2018-2021 рр.

 4. Який прохідний бал на державну форму здобуття освіти в Острозькій академії?

  На жаль, до закінчення вступної кампанії ми не можемо гарантувати, що певна кількість балів забезпечить вам вступ на державну форму здобуття освіти, оскільки це залежить від кількості вступників, їх балів та пріоритетів. Мінімальний бал на державну форму навчання, щоб мати можливість подати заявку, становить 125, а на спеціальності 081 «Право» та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» - 140.

 5. Який перелік документів потрібен для вступу на 1 курс?

  Для подачі оригіналів у паперовій формі: паспорт (ID-картка), витяг про реєстрацію з місця проживання (для осіб із ID-карткою), ідентифікаційний код, військовий квиток (для хлопців), атестат, додаток до атестату, сертифікат ЗНО, інформаційна картка сертифікату ЗНО, 4 фотокартки розміром 3х4, паперова папка на зав’язках.