Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Ректор Острозької академії провів зустріч з представниками Вищої Школи Бізнесу і Підприємництва

15 June 2021

Понад 10 років Вища школа бізнесу і підприємництва з Островця Свентокшиського (Польща) є партнером Острозької академії. Продовжуючи добрі традиції співпраці новообраний ректора з Польщі доктор Павло Готовєцький відвідав Острозьку академію. 

Під час зустрічі з ректором Ігорем Пасічником та помічником ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Едуардом Балашовим колеги обговорили нові можливості та інтенсифікацію існуючої співпраці, зокрема організацію нових обмінних програм та впровадження елементів дуальної освіти в спільний освітній процес.

“Після візиту ректора Вищої Школи Бізнесу і Підприємництва у мене склалося враження, що двостороння співпраця наших університетів отримає новий поштовх й інтенсивно розвиватиметься у найближчому майбутньому. Було обговорено можливості відкриття спільних навчальних програм з видачею дипломів обох університетів на таких ОП, як "Громадське здоров'я", "Національна безпека", "Економіка" та ін., а також студентських і викладацьких обмінних програм, спільних грантових заявок тощо”.

поділився деталями зустрічі Едуард Балашов.

Нагадаємо, що викладачі та студенти неодноразово брали участь в навчальних обмінних програмах, конференціях та програмах стажування від Вищої Школи Бізнесу і Підприємництва з Островця Свентокшиського.