Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Про бізнес в Україні й мотивацію розповів випускник Острозької академії Володимир Гнаповський

14 вересня 2021

До Національного університету «Острозька академія» завітав один із випускників, а тепер співзасновник і генеральний директор компанії Drones Farming, засновник і генеральний директор компанії United Farming Володимир Гнаповський. Зустріч відбулася 14 вересня. Під час лекції студенти дізнались про бізнес в Україні: тенденції його розвитку, перспективи, інновації та технології.

«Підприємництво – це професія. Можна народитися бізнесменом? Ні, цьому можна навчитися. Будь-хто може цьому навчитися, аби було тільки бажання. Це просто трохи складніша професія. Це та професія, коли ти береш відповідальність. В Україні щороку дедалі більше людей стають підприємцями. Йдуть у цей напрямок, що дуже тішить всіх: і великий бізнес, і середній, бо збільшується конкурентоспроможність, рухається економіка. Так працює весь світ»,

розповідає Володимир Гнаповський.

Також під час лекції говорили про те, де можна себе знайти і як.

«Перше – це потрібно визначитися, де ти хочеш працювати. Це може бути IT, агро, медицина, маркетинг тощо. Потім, коли ви вже зрозуміли що і як, потрібно піти працювати в корпорацію. Просто кудись потрапити, побути стажером, якщо є можливість. Але саме в корпорацію, бо це така «м’ясорубка», яка заточить і дисциплінує дуже сильно. Якщо не хочете в корпорацію, а відразу стати до станка, то можна в акселератор. Тут виникають найкращі ідеї»,

додає гість.

Зустріч відвідали не лише студенти економічного факультету, а й представники інших спеціальностей. 

Наприкінці лекції пан Володимир дав пораду студентам, як себе мотивувати:

«Мене мотивує те, що я чимось займаюся. Я постійно в русі. Щось ми робимо. Але кожен сам собі вирішує, як себе підготувати до навчання. Щоб вчитися, ти повинен розуміти, для чого це робиш. Якщо стратегічно вибрати шлях, щоб щось вчити (англійська мова, бухгалтерський облік, бізнес-планування, психологія тощо), і предмет тобі близький, то нема проблем. Ти хочеш працювати десь і без цього предмету нікуди. Тоді ти розумієш, заради чого це все».