Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії розцвіли сакури

14 травня 2021

У парку біля наукової бібліотеки Острозької академії розквітла Алея мудрості із сакур.

7 років тому до 20-річчя університету студенти та викладачі НаУОА разом з Президентом України Петром Порошенком посадили 200 нових дерев, серед яких – квітучі сакури. 

З того часу, щороку на весні ця окраса парку радує всю академічну родину. 

"Коли б мене запитали як виглядає моя мрія, я б відповіла так –як цвітуть сакури в Острозькій Академії. Для мене це місце натхнення. Саме тут я часто творю співану поезію, яку можна почути у нас на  факультеті політико-інформаційного менеджменту",

розповіла докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки Галина Гандзілевська

"Щороку милуюся цвітінням прекрасних сакур у нашому університетському парку. Їх ніжно-рожеві квіти та п'янкий аромат не можуть залишити байдужим нікого. Парк поруч з науковою бібліотекою є моїм улюбленим місцем відпочинку, люблю рефлексувати серед буяння квітів, зелені та активного життя наших академічних пташечок. Також для багатьох студентів це чудове місце фотозони",

поділилася враженнями студенка третього курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Даша Ткаченко.