Вітаємо Ольгу Німець із отриманням диплому ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі

13.04.2021

Колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає студентку 4-го курсу, спеціальності «Культурологія», гуманітарного факультету Ольгу Німець з отриманням диплому ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт з культурології.

Захід був організований Національною музичною академією ім. Чайковського. Конкурс мав два етапи. На першому етапі журі оцінювали наукові роботи 35 учасників, в другий етап за рейтингом оцінювання пройшло 10 учасників.

Завершальний етап відбувся онлайн 12 квітня, конкурсанти захищали свої роботи перед членами журі.

Тема наукового дослідження — «Традиції етнографічних груп переселенців: лемки на Тернопільщині – збережені особливості весільного обряд», яке проводилося за сприяння наукової керівниці, професорки, докторки філологічних наук Жанни Янковської.

Про виступ Ольги Німець розповіла наукова керівниця Жанна Янковська

«В другому турі виступали десять студентів з різних університетів України. Ольга зібрала гарний польовий матеріал на місцевості де проживає. Цей матеріал був цікавий для роботи. Тому я їй запропонувала взяти участь у конкурсі. Оскільки я люблю автентичний матеріал і це мій напрямок наукової роботи, мені було цікаво працювати над цим дослідженням. Наші погляди з Ольгою тут співпали, і нам було разом цікаво працювати. Тому я рада, що Ольга Німець зайняла призове місце на Всеукраїнському конкурсі»,

розповіла Жанна Янковська.

Особистими враженнями поділилася конкурсантка:

«Конкурси студентських наукових робіт саме з культурології відбуваються рідко, у більшості вони просто гуманітарного напрямку. Тому я одразу вирішила використати цю можливість. Моя тематика стосувалась етнографічних груп, а саме лемків. Я вже другий рік досліджую цю тему, тому деякі напрацювання вже мала. У підготовці до конкурсу мені допомагала моя наукова керівниця Жанна Янковська. Передбачити хто переможе було неможливо, адже тематика робіт була дуже різноманітною. Коли оголосили результати я дуже зраділа, бо недаремно готувалася та відчула бажання працювати ще більше й краще»,

додала Ольга Німець.

Бажаємо Ользі Німець подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів та нових досягнень!