Затверджено новий склад конкурсної комісії з відбору членів НАЗЯВО – Рішення Уряду

12.05.2021

12 травня 2021 року, Урядом затверджено новий склад Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Рішення прийнято у зв’язку із закінченням строку повноважень Конкурсної комісії, склад якої було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 41.

До нового складу Комісії увійшли:

• Олександра Олієвська – член громадської організації «Українська асоціація студентів», студентка першого курсу другого (магістерського) рівня факультету Романо-германських мов НаУОА, Голова студентського братства;
  • Сергій Біленький – заступник голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України»;
  • Буадес Хуан Карлос Ернандес – член правління Європейської асоціації закладів вищої освіти та головний виконавчий директор Університету Св. Павла в Андалусії, Іспанія;
  • Андрій Вітренко – заступник Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції;
  • Василь Кремень – президент Національної академії педагогічних наук;
  • Елла Лібанова – директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи Національної академії наук;
  • Пеґі Павлетик – член виконавчого комітету Європейського союзу студентів;
  • Алмантас Серпатаускас – директор Центру забезпечення якості вищої освіти, Литва (Європейська асоціація забезпечення якості вищої освіти);
  • Тереза Чжан – заступник директора з політик у галузі вищої освіти секретаріату Європейської асоціації університетів.

Документ розроблено на виконання частини другої статті 19 Закону України «Про вищу освіту».

Нагадуємо, 11 травня 2021 року стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу до магістратури.