Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Прощання з професором Анатолієм Власюком

12 березня 2021

Завтра, 13 березня з 10.00 до 11.00 год. у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» відбудеться церемонія прощання з покійним завідувачем кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, доктором технічних наук, професором Анатолієм Власюком.

Панахида за покійним відбудеться у с.Новий Корець в Церкві святої Параскеви П'ятниці о 12 годині. Поховають Анатолія Власюка у с.Новий Корець на старому кладовищі.

Просимо розділити нашу загальноакадемічну скорботу та віддати останню шану професору Анатолію Павловичу Власюку, який передчасно пішов із життя.