Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Erasmus+ Університет Бейра Інтеріор

10 жовтня 2021

Університет Бейра Інтеріор та Національний університет «Острозька академія» проводять конкурс на отримання стипендії Erasmus+ в рамках Key Action 107 для здійснення навчальної мобільності з країнами-партнерами у другому семестрі 2021-2022 н.р. (тривалість: лютий – кінець липня).

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти бакалаврських і магістерських програм, які відповідають таким вимогам:

  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B1 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача англійської мови);
  • Відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності не нижче 85 б.;
  • Надання відповідного пакету документів (деталі у гугл-формі).
  • Мотиваційний лист "Чому/чим саме моя участь у програмі буде корисною для НаУОА та України?"

Важливо! У програмі можуть взяти участь студенти НУОА, які навчаються на економічному факультеті та/або вивчають психологію креативності та інновацій, інформаційну, бібліотечну та архівну справи, практичну філософію. консалтинг та коучинг, політологію, культурологію, психологію, журналістику.

Щомісячна стипендія становитиме бл. 800 євро.

Дедлайн подання повного пакета документів до Відділу міжнародних зв’язків: 25.10.2021 р. до 17:00 год.

Документи можна подати ЕЛЕКТРОННО, попередньо заповнивши гугл-форму.

Неповний або несвоєчасно поданий пакет документів не розглядатиметься й автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені до 01.11.2021 р.

Пошта ВМЗ НУОА dir@oa.edu.ua
Інстаграм @dir.oa
Фейсбук International Relations Department of the NUOA