Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Erasmus+ Клайпедський державний університет прикладних наук

10 жовтня 2021

Клайпедський державний університет прикладних наук та Національний університет «Острозька академія» оголошують конкурс на отримання стипендії Erasmus+ в рамках Key Action 107 для здійснення навчальної мобільності з країнами-партнерами у другому семестрі 2021-2022 н.р. (тривалість: лютий – кінець липня 2022 р.).

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти бакалаврських і магістерських програм, які відповідають таким вимогам:

  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B1 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача англійської мови);
  • Відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності не нижче 85 б.;
  • Надання відповідного пакету документів (деталі  у гугл-формі );
  • Мотиваційний лист "Чому/чим саме моя участь у програмі буде корисною для НаУОА та України?"

Важливо! У програмі можуть взяти участь студенти НУОА, які вивчають туризм (країнознавство, міжнародні відносини, політологія, культурологія, міжнародні регіональні студії) та/або фінанси або суміжні економічні спеціальності (державні та корпоративні фінанси, фінанси, банківська справа та страхування, облік і оподаткування, економічна кібернетика).

Щомісячна стипендія становитиме бл. 800 євро.

Дедлайн подання повного пакету документів до Відділу міжнародних зв’язків НУОА: 25.10.2021 р. до 17:00 год.

Документи можна подати ЕЛЕКТРОННО, попередньо заповнивши гугл-форму.

Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься і автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені до 01.11.2021 р.

Пошта ВМЗ НУОА dir@oa.edu.ua
Інстаграм @dir.oa
Фейсбук International Relations Department of the NUOA