Острозька академія святкуватиме День української писемности та мови

09.11.2021

З нагоди Дня української писемности та мови катедра української мови і літератури Національного університету "Острозька академія" запрошує всіх охочих долучатися до заходів, які відбуватимуться впродовж тижня:

• Написання Радіодиктанту національної єдности.
    Дата: 9 листопада 2021 року, початок: 10:20.
    Місце: платформа Google Meet. Кодове слово: dyktant.
  • Інтелектуальна мовна гра “Пан або пропав у філологійному вулику”.
    Дата: 9 листопада 2021 року, початок: 16:00.
    Місце: платформа Google Meet. Кодове слово: nezlamni.
  • Зустріч із відомим літературознавцем, професором Познанського університету ім. Адама Міцкевича, автором численних досліджень у галузі літератури Ярославом Поліщуком.
    Дата: 11 листопада 2021 року, початок: 16:00.
    Місце: платформа Google Meet. Покликання: https://meet.google.com/bmy-yunj-tnu

Єднаймося всією академічною родиною та шануймо мову! Зі святом вас, шановні спудеї та викладачі!