Тиждень Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського

08.10.2021

У Національному університеті «Острозька академія» з 4 по 8 жовтня тривали святкування, присвячені Дню юриста й тижню Навчально-наукового інституту права імені І. Малиновського.

Понеділок розпочався із урочистої церемонії відкриття святкування, під час якої звучали привітання від директора Навчально-наукового інституту права імені І. Малиновського, доктора юридичних наук, доцента Сергія Іщука, викладацького складу і голови Ради правників Інституту права Анастасії Соляр. Також під час заходу відбулося вручення подяк за активну участь у житті й розвитку Інституту, за високі спортивні досягнення й вагомий вклад в Інститут права. Також керівництво привітало переможців Всеукраїнських олімпіад і міжнародних курсів. Після цього, на знак вдячності викладачам, студенти Навчально-наукового інституту подарували святковий торт.

«Ми починаємо святкувати тиждень нашої правничої школи в межах альма-матер. Я пишаюся нашою великою правничою командою викладачів, студентів, випускників. Як керівник правничої школи, я завжди хочу культивувати й поширювати ці традиції правників Острозької академії на майбутнє. Сьогодні ми маємо хорошу нагоду провести майже усі заходи, присвячені тижню нашої правничої школи, очно. Ви зможете їх відвідати, взяти активну участь, і позитивні емоції від очного святкування у вас залишаться. Хочу сказати слова вдячності для всіх наших колег-викладачів, які працюють передусім за велику ідею правничої школи. Хочу подякувати студентам, які є основою нашої правничої школи, які креативні, ініціативні, без яких не відбулася жодна подія, запланована на цей рік»,

зауважив директор Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, доктор юридичних наук, доцент Сергій Іщук.

У вівторок спудеї провели ярмарок «LAW Fair». Кожен охочий міг купити різноманітні солодощі й інші смаколики, а ще взяти в оренду книги від проєкту «Tigers books» на іншому. Окрім цього, студенти могли придбати «лоєрські» стікери із жартами про предмети, студентів й Острог.

У середу відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яку організували разом із Острозьким Осередком ЛС АПУ. Перемогу здобула команда «Smart Bees», друге місце посіли «LEXуси», а третє – «Аристократи».

У цей же день розпочався квест «Розслідування вбивства» від Ради правників та Ліги студентів АПУ. У ньому взяли участь 23 команди. Основне завдання квесту полягало у тому, щоб знайти справжнього вбивцю аспіранта Сергія, який помер через загадкові обставини. Студенти докладали чимало зусиль, адже їм довелося подолати немаленьку відстань, щоб розв’язати різні завдання.

Наприкінці дня була зустріч із випускницею Національного університету «Острозька академія» Валентиною Гуменною на тему «Cozy talk or USA gossip», де вона поділилася своїм життям у США.

У четвер відбувся акустичний вечір - творчій вечір студентів Інституту права. Його основною ідеєю було об’єднати студентів і викладачів у неформальній атмосфері і відпочити від занять, слухаючи улюблені мелодії. Під звуки гітари лунали пісні відомих українських виконавців, тому всі мали змогу підспівувати й насолоджуватися атмосферним вечором. Окрім того, на акустичному вечорі дипломами нагородили студентів, які брали участь в International Anti-Corruption Course.