Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія підписала меморандум про співпрацю з НІСД

08 June 2021

8 червня між Національним університетом «Острозька академія» та Національним інститутом стратегічних досліджень було підписано меморандум про співпрацю. У рамках документу передбачено організацію спільних наукових досліджень, наукових заходів, проходження виробничої практики студентами та аспірантами Національного університету «Острозька академія» тощо.

"Співпраця з Національним інститутом стратегічних досліджень є важливим кроком для реалізацїі успішної кар'єри наших студентів та випускників. Сьогодні ми маємо можливість будувати чіткі стратегії щодо розвитку України сумісними силами та потужним науковим потенціалом. Радіємо налагодженню нових відносин з важливими партнерами",

розповів Ігор Пасічник.

Опісля підписання договору директор НІСД, доктор політичних наук, професор, генерал-майор Олександр Литвиненко зустрівся зі студентами Острозької академії. Під час зустрічі він проаналізував сучасні глобальні загрози та виклики, а також особливості сучасної міжнародної ситуації та місця в ній України. Після лекції професор відповів на запитання студентів. 

"Я вірю у те, що студенти Острозької академії здатні змінювати Україну. Саме для цього ми мусимо вчитися, бути активними, професійними, вільними та патріотичними людьми",

звернувся до студентів Олександр Литвиненко.