Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Erasmus+ University of Jaén

07 June 2021

Університет Хаєн та Національний університет «Острозька академія» проводять конкурс на отримання стипендії Erasmus+ в рамках Key Action 107 для здійснення навчальної мобільності з країнами-партнерами у першому семестрі 2021-2022 н.р. (вересень 2021 - лютий 2022).

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти бакалаврських і магістерських програм, які відповідають таким вимогам:

  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B1 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача англійської мови);
  • Відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності не нижче 83 б.;
  • Надання відповідного пакету документів (деталі за посиланням «Конкурсні оголошення для студентів НаУОА»).
  • Тема мотиваційного листа "Чому/чим саме моя участь у програмі буде корисною для НаУОА та України?"

Важливо! У програмі можуть взяти участь усі студенти НУОА.

Дедлайн подання повного пакета документів до Відділу міжнародних зв’язків НУОА: 14.06.2021 р. до 17:00 год.

Документи можна подати у друкованій формі безпосередньо до ВМЗ НУОА або надіслати нам скановані версії документів на електронну адресу dir@oa.edu.ua

Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься й автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені до 18.06.2021 р.