Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Про роботу відділу з організації роботи зі студентами й випускниками в Острозькій академії

06 жовтня 2021

Студенти й випускники Національного університету «Острозька академія» можуть звертатися до відділу з організації роботи зі студентами й випускниками. Тут можна отримати різноманітну допомогу з питань працевлаштування, зокрема налагодження контактів із потенційними роботодавцями для формування бази постійних і тимчасових вакансій, проведення тренінгів, презентацій, семінарів і консультацій з питань кар’єри, волонтерства у підрозділах університету.

«Відчуваю відповідальність, бо розумію, що я є посередником між випускниками й академією, роботодавцями і студентами, які хочуть знайти роботу. Це постійна комунікація, оновлення бази, пошук вакансій, консультації зі студентами щодо волонтерства й інші завдання. Але для мене це цікаво й важливо для Острозької академії і асоціації випускників, які творять імідж університету»,

каже фахівчиня відділу Ольга Німець.

Також, запрошуємо на сайт випускників, де розміщуються вакансії для студентів, є інформація про відомих й успішних випускників ОА, висвітлюються новини про зустрічі випускників, візити роботодавців, оголошення про події/лекції/тренінги випускників. На сайті кожен випускник може заповнити анкету й долучитись до проєктів академії, наприклад, Ґранту випускників Острозької академії, який покриває повну або часткову оплату навчання студентів ОА.

Контакти відділу: +38 068 625 27 27 - Ольга, alumni@oa.edu.ua

Сайт випускників: https://alumni.oa.edu.ua/