Студентка Острозької академії – стипендіатка імені Героїв Небесної Сотні

05.09.2021

Щороку Міністерсво освіти і науки України відзначає найкращих студентів провідних ЗВО України річними академічними стипендіями імені Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч 38 студентів і курсантів з різних куточків України впродовж 2021/2022 навчального року будуть отримувати іменні академічні стипендії. Серед них і студентка Національного університету «Острозька академія».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №856 від 27.07.2021 року «Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні студентам та курсантам закладів вищої освіти на 2021/2022 навчальний рік» стипендіаткою стала студентка-магістрантка спеціальності 053 «Психологія» Національного університету «Острозька академія» Іванна Горбач.

«Ще зі школи я брала участь у виховних заходах, присвячених Революції Гідності. На першому курсі в університеті я була учасницею конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Для мене велика честь зараз отримувати стипендію імені Героїв Небесної Сотні. Рада, що в нашому університеті дають можливість для студентів не лише брати участь у таких програмах, а й допомагають патріотично розвиватися, шанувати наше минуле й творити свідоме майбутнє»,

зазначила Іванна.

Відбирав студентів для призначення стипендій вищий колегіальний орган студентського самоврядування. Виплачувати грошові винагороди стипендіатам розпочали з 1 вересня цього року.

До слова, академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні призначають студентам, які своєю громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності.

Щиро вітаємо Іванну й бажаємо подальших успіхів, навчальних і наукових здобутків!