Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії пропонують вступ за спеціальними умовами для учасників бойових дій

05 липня 2021

У Національному університеті «Острозька академія» пропонують вступ за спеціальними умовами на навчання для здобуття вищої освіти учасникам бойових дій.

Для здобуття освітнього ступеня бакалавра

Щоб вступити на 1 курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідно мати документ про повну загальну середню освіту/диплом кваліфікованого робітника та скласти:

• вступні іспити на базі університету або ЗНО з трьох обов’язкових предметів для конкретної спеціальності (перелік ЗНО можна дізнатися на офіційному сайті для абітурієнтів у розділі “Правила прийому”/“Додаток 4”).

Щоб вступити на 2 курс необхідно мати диплом молодшого спеціаліста/бакалавра та скласти:

• внутрішній вступний іспит або ЗНО з української мови та літератури
  • внутрішній вступний іспит або ЗНО з математики або історії України або біології або географії або іноземної мови або фізики або хімії
  • фахове вступне випробування із спеціальності

Для здобуття освітнього ступеня магістра

Щоб вступити на магістратуру потрібно диплом спеціаліста або магістра.

Для вступу необхідно скласти:

1. вступний іспит з англійської мови на базі університету.
  2. фаховий вступний іспит на базі університету.

Переведення на державну форму можливе за умови, якщо Ви не здобували раніше вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету та маєте посвідчення учасника бойових дій.

Якщо ви є представником цієї категорії і хочете отримати якісну вищу освіту, то вам потрібно подати свої документи до Приймальної комісії (у електронній формі на пошту vstup@oa.edu.ua та у паперовому вигляді особисто) до:

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

• 27 вересня 2021 року (вступ на основі документа про повну загальну середню освіту/диплома кваліфікованого робітника);
  • 22 вересня 2021 року (вступ на основі диплома молодшого спеціаліста/бакалавра).

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

• 27 вересня 2021 року (вступ на основі диплома спеціаліста або магістра).

Консультація щодо вступу:

(096) 170 25 00 – Відповідальний секретар Приймальної комісії НаУОА, помічник ректора з освітнього менеджменту Харчук Юлія Юріївна, julia.kharchuk@oa.edu.ua

(096) 026 68 80 – Консультаційний центр для абітурієнтів, Лозюк Софія Андріївна, vstup@oa.edu.ua