*

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Вступ для учасників бойових дій

16 грудня 2021

Запрошуємо учасників бойових дій здобувати якісну вищу освіту за програмами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів!

Для здобуття освітнього ступеня бакалавра

за спеціальностями:

• 013 «Початкова освіта»
  • 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
  • 032 «Історія та археологія»
  • 033 «Філософія»
  • 034 «Культурологія»
  • 035 «Філологія»: 035.01 «Українська мова та література», 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська»
  • 051 «Економіка»
  • 052 «Політологія»
  • 053 «Психологія»
  • 061 «Журналістика»
  • 071 «Облік і оподаткування»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • 075 «Маркетинг»
  • 081 «Право»
  • 122 «Комп’ютерні  науки»
  • 229 «Громадське здоров’я»
  • 256 «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)»
  • 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

1 курс

необхідно мати документ про повну загальну середню освіту/диплом кваліфікованого робітника та скласти:

• вступні іспити на базі університету або ЗНО з трьох обов’язкових предметів для конкретної спеціальності (перелік ЗНО можна дізнатися на офіційному сайті для абітурієнтів у розділі “Правила прийому”/“Додаток 4”).

2 курс

диплом молодшого спеціаліста/бакалавра та скласти

• внутрішній вступний іспит або ЗНО з української мови та літератури;
  • внутрішній вступний іспит або ЗНО з математики або історії України або біології або географії або іноземної мови або фізики або хімії;
  • фахове вступне випробування із спеціальності.

диплом бакалавра та скласти фахове вступне випробування із спеціальності..

Важливі дати:

• 01-13 липня 2022 року - проведення вступних випробувань з конкурсних предметів у розрізі спеціальностей;
  • 14-16 липня 2022 року – прийом заяв та документів.

Для здобуття освітнього ступеня магістра

Щоб вступити на магістратуру за спеціальностями:

• 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
  • 031 «Релігієзнавство»
  • 032 «Історія та археологія»
  • 034 «Культурологія»
  • 051 «Економіка»
  • 052 «Політологія»
  • 053 «Психологія»
  • 061 «Журналістика»
  • 071 «Облік і оподаткування»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • 073 «Менеджмент»
  • 081 «Право»
  • 229 «Громадське здоров’я»
  • 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

необхідно мати диплом спеціаліста або магістра та скласти:

• вступне випробування з англійської мови на базі університету або Єдиний вступний іспит шляхом ЗНО;
  • фахове вступне випробування зі спеціальності на базі університету або Єдине фахове вступне випробування.

Важливі дати:

• 26 квітня - 17 травня 2022 року - реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування;
  • 20 червня - 2 липня 2022 року за графіком, затвердженим Міністерством освіти і науки України - основна сесія єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування;
  • 15 – 22 липня 2022 року - прийом заяв і документів;
  • 18-30 липня 2022 року - проведення вступних випробувань на базі університету.

Консультація щодо вступу:

• (096) 170 25 00 – Помічник ректора з освітнього менеджменту Харчук Юлія Юріївна, julia.kharchuk@oa.edu.ua
  • (096) 026 68 80 – Керівник профорієнтаційного корпусу, Лозюк Софія Андріївна, vstup@oa.edu.ua