Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії пропонують вступ за спеціальними умовами для учасників бойових дій та їх дітей

05 July 2021

У Національному університеті «Острозька академія» пропонують вступ за спеціальними умовами на державну форму навчання для учасників бойових дій та їх дітей.

УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

Щоб вступити на 1 курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідно мати документ про повну загальну середню освіту.

Для вступу необхідно скласти:

1. ЗНО або вступні іспити на базі університету з трьох обов’язкових предметів для конкретної спеціальності (перелік ЗНО можна дізнатися на офіційному сайті для абітурієнтів у розділі “Правила прийому”/“Додаток 4”.

Щоб вступити на 2 курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідно мати диплом молодшого спеціаліста, бакалавра.

Для вступу необхідно скласти:

1. ЗНО з української мови та літератури \внутрішній вступний іспит з української мови та літератури
  2. ЗНО з математики або історії України або біології або географії або іноземної мови або фізики або хімії\ внутрішній вступний іспит з математики або історії України або біології або географії або іноземної мови або фізики або хімії
  3. Фахове вступне випробування із спеціальності

Щоб вступити на магістратуру потрібно диплом бакалавра, спеціаліста або магістра.

Для вступу необхідно скласти:

1. ЄВІ з англійської мови або вступний іспит на базі університету.
  2. Фаховий вступний іспит на базі університету (ЄФВВ для вступників на спеціальність 081 “Право”).

Переведення на державну форму можливе за умови, якщо Ви не здобували раніше вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету та маєте посвідчення учасника бойових дій.

Якщо ви є представником цієї категорії і хочете отримати якісну вищу освіту, то вам потрібно подати свої документи до Приймальної комісії (у електронній формі на пошту vstup@oa.edu.ua) до 9 липня 2021 року.

Детальний опис можливостей для учасників бойових дій за покликанням: https://docs.google.com/document/d/1r2Z7rBA01KNfxoZasrBx4vzHLylkAXjYkmwin-9Yhxc/

ДІТЯМ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Діти учасників бойових дій, які вступають до університету на основі повної загальної середньої освіти мають право на переведення на вакантні місця державного замовлення, у випадку непроходження за цією формою навчання за загальним конкурсом.

Свою пільгу вступник повинен зареєструвати в одному із закладів освіти до початку подачі своєї першої електронної заявки. В Острозькій академії це можна буде зробити особисто з 14 по 23 липня.

Для реєстрації пільги потрібно: паспорт, ідентифікаційний код, документ про освіту та додаток до нього, сертифікат ЗНО, посвідчення учасника бойових дій та свідоцтво про народження.

Консультація щодо вступу:

(096) 170 25 00 – Відповідальний секретар Приймальної комісії НаУОА, помічник ректора з освітнього менеджменту Харчук Юлія Юріївна, julia.kharchuk@oa.edu.ua

(096) 026 68 80 – Консультаційний центр для абітурієнтів, Горбач Іванна Вікторівна, vstup@oa.edu.ua

Також в Острозькій академії працює Консультаційний центр для абітурієнтів. Про послуги, які можна там отримати та графік роботи за покликанням: https://www.oa.edu.ua/ua/info/news/2021/30-06-01.