Про інформаційні та психологічні операції з перших уст

04.06.2021

Студенти спеціальності 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності) 4 червня прослухали лекції (4 год) з навчальної дисципліни «Інформаційні та психологічні операції». Лектор – екс-начальник штабу полку «Азов», майор Соболевський Владислав Юрійович.

Лектор закцентував увагу студентів на бойовому шляху полку «Азов», Маріупольській та Широкинській операціях, гібридній війні та її головних елементах у 2014-2015 роках, прикладах протидії інформаційно-психологічним операціям у діяльності полку «Азов».

Студенти мали можливість із першоджерела отримати інформацію про війну із Російською Федерацією. Разом із Владиславом Соболевським також обговорили важливі питання та стратегічні завдання щодо національної безпеки України.