Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії провели семінар з бадмінтону «Shuttle Time»

03 June 2021

У Національному університеті «Острозька академія» 3 червня відбувся обласний навчально-практичний семінар з бадмінтону за міжнародною програмою «Shuttle Time». Захід відбувся за організації кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання НаУОА та Федерації бадмінтону України. 

Мета семінару – підвищення професійного рівня майстерності студентів НаУОА, вчителів та викладачів Острожчини. Котрі упродовж шести годин освоювали правила та техніки відповідно до методичних посібників та плану уроків з бадмінтону. По закінченню заходу учасники отримали сертифікати про успішне навчання. 

«Три роки тому ми відрили секцію бадмінтону, тому планували цей захід давно. Ми шукали можливість вийти на більш професійний рівень, познайомитися зі спортсменами, громадськими організаціями, які займаються цим видом спорту. Попередньо у нас відбувалися зустрічі з майстрами спорту, федераціями з бадмінтону. Сьогодні ж у нас відбувся європейський методично-практичний семінар з бадмінтону, який дає можливість отримати сертифікат та викладати даний вид спорту в різних галузях додатково до своєї професії. Щиро сподіваюся, що учасники заходу скористаються цією нагодою та впроваджуватимуть бадмінтон у своїх робочих колах чи, навіть, у сім’ї. Я думаю, що цей семінар стане щорічною традицією, що довзолить нам вдало готувати команду Острозької академії до участі в студентській спартакіаді серед вищих навчальних закладів України»,

прокоментував завідувач секції фізичного виховання, старший викладач Геннадій Стадніков.

«Я граю в бадмінтон більше трьох років, тому до участі у сьогоднішньому семінарі погодився з особливим захватом. Цей день був насичений як теоретично, так і практично. Ми відпрацьовували нові техніки подачі та відбиття. Я думаю, що сертифікат обов’язково стане мені в нагоді, так як я хотів би проводити заняття по бадмінтону в майбутньому»,

розповів студент третього курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Михайло Осипюк.

«Я займаюся бадмінтоном на початковому рівні, але такий вид дозвілля мені дуже підходить, особливо в плані здоров’я. Ракеточні види спорту добре впливають на серцевий м’яз міокарда. Я потрапила сюди через інтерес до вивчення поведінки людей і приємно здивувалася високому рівню активності та піднесеного настрою колег й студентів упродовж усіх шести годин. Цей запал прогресивної молоді не може не надихати»,

прокоментувала учасниця семінару Руслана Найко.

Голова відокремленого підрозділу федерації бадмінтону України в Рівненській області Олександр Самсанюк розповів про свої враження від проведення семінару в Острозькій академії:

«Це шостий семінар за міжнародною програмою «Shuttle Time», який відбувається на Рівненщині. І ось, вперше – в Острозі. Ми привезли нові техніки та навчально-методичні посібники, які довозлять вашим студентам та викладачам розвинути себе у напрямі бадмінтону. Кожен з учасників, за вдале володіння ракеткою та здобутими знаннями, отримав сертифікат національного зразка та міжнародного. Саме міжнародний дозволить викладати бадмінтон не лише в школах України, але в 143-х країнах, де проходить ця програма. Дякуємо за участь та сподіваємося на подальшу співпрацю»,

зазначив Олександр Самсанюк.