*

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Запрошуємо доєднатися до лекції професорки Хайді Андраде

02 грудня 2021

Кафедра психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» 8 грудня о 15.40 запрошує на онлайн-лекцію професорки світового рівня Хайді Андраде (Heidi Andrade) на тему: «Using formative self-assessment to promote learning and self-regulation».

Хайді Андраде (Heidi Andrade) є професоркою відділу психології та методології освіти в Університеті Олбані – Університет штату Нью-Йорк. Її дослідження стосуються саморегульованого навчання, самооцінювання студентів, формуючого оцінювання. Поточний проєкт, над яким працює Хайді Андраде, називається «Діагностична оцінка та досягнення навичок у коледжі» (DAACS); про нього можна дізнатися за посиланням: my.daacs.net.

Сподіваємося на плідну співпрацю з відділом психології та методології освіти в Університеті Олбані. Очікувана лекція – перший крок до неї.