Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відбулася IV Літня школа з академічної доброчесності

02 липня 2021

1-2 липня відбулася IV Літня школа з академічної доброчесності, яка була організована Національним університетом «Острозька академія» спільно з Управлінням освіти та науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Протягом двох днів відбувалися заняття, присвячені тематиці академічної доброчесності та якості освіти для вчителів, заступників директорів та директорів закладів середньої освіти.

Особливістю цьогорічної літньої школи стало те, що учасники були не лише з Рівненської області, але з усієї України. Науково-педагогічні працівники НаУОА запрезентували для учасників лекції та семінари, які були присвячені актуальним аспектам формування культури академічної доброчесності та механізмів забезпечення якості в закладах освіти. Зокрема, бінарну лекцію провели Юлія Шулик та Юлія Харчук, в якій представили головні тренди та можливості забезпечення якості освіти; Ольга Балацька представила академічну доброчесність в аспекті синергії освіти, науки і культури; Дмитро Шевчук зосередив увагу учасників на методиках формування академічної доброчесності у школярів; Руслана Каламаж представила тьюторство в системі забезпечення якості освіти, зосередивши увагу також на можливості впровадження цього інституту в закладах середньої освіти. 

«Ми уже вчетверте проводимо літню школу з академічної доброчесності. Як і минулого року у зв’язку з пандемією разом із нашими партнерами, які є співорганізаторами, ми вирішили проводити її онлайн. Однак позитивним є те, що цьогоріч до нас приєдналися учасники з різних регіонів України. Говорити про академічну доброчесність із представниками закладів середньої освіти дуже важливо, адже саме там слід формувати академічну культуру, принципів якої випускники шкіл будуть згодом дотримуватися також і в університетах. Проект літньої школи уже став довготривалим і ми маємо надію, що наступного року запропонуємо нові, не менш цікаві теми для наших слухачів»,

зазначив Дмитро Шевчук, проректор з науково-педагогічної роботи, один із координаторів Літньої школи з академічної доброчесності.