*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Студенти Острозької академії можуть стати частиною Unistudy

01 грудня 2021

Unistudy – це джерело анонсів безкоштовних або доступних освітніх можливостей в Україні та за кордоном для всіх, незалежно від віку, професії, статків. Основна цінність – це доступна освіта упродовж життя для кожного.

Community Unistudy – це онлайн-спільнота для всіх, хто хоче безкоштовно навчатися за кордоном, отримати грант, стипендію, займатися волонтерством, стажуватися чи працювати в міжнародній організації.  

Зараз Unistudy шукає проєктного і грантового менеджера.

Детальніше про профіль діяльності, умови та вимоги до роботи за покликанням: https://unistudy.org.ua/job-offer/

Якщо Ви бажаєте спробувати себе в цій ролі, швидше заповнюйте анкету. Дедлайн – 5 грудня, 23:59.