Академічна родина поповнилася ще двома кандидатами наук!

Вітаємо із захистом кандидатських дисертацій!

Професорсько-викладацький колектив Національного університету «Острозька академія щиро вітає із вдалими захистами дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук викладачку кафедри міжнародної мовної комунікації Мусійчук Тетяну Ігорівну й викладача кафедри англійської філології Заблоцького Юрія Валерійовича. Захисти відбулися 29 й 30 вересня 2021 року. Теми дисертацій: «Структурно-семантичні та комунікативно-прагматичні характеристики висловлень обурення в сучасній англійській мові» (Тетяна Мусійчук) і «Вербальні та невербальні засоби репрезентації економіки в англомовному передвиборчому дискурсі США» (Юрій Заблоцький).

«Ми пишаємося досягненнями наших колег. Вони є нашою надією. Це молоді, перспективні викладачі, за якими майбутнє нашого факультету. Вони стали кандидатами філологічних наук зі спеціальності «Германські мови та літератури», що особливо для нас необхідно. Це для нас актуально й важливо. Усім колективом ми вітаємо їх і бажаємо, щоб всі зусилля, яких вони доклали на захист цієї роботи, проросли наступними науковими досягненнями й здобутками на славу нашого факультету»,

каже декан факультету романо-германських мов Інна Ковальчук.

Бажаємо подальших успіхів кандидатам, творчого натхнення в реалізації наукових задумів, нових досягнень та здійснення професійних планів!