*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Презентація програм Erasmus+ та Erasmus Mundus

29 липня 2020

Минулого тижня на платформі Google Meet відбулась презентація програм Erasmus+ та Erasmus Mundus, організована відділом міжнародних зв’язків НаУОА та учасницею ініціативи Young European Ambassadors (Посли європейскої молоді) Андріаною Лабанець. Захід було організовано для студентів, зацікавлених в міжнародних програмах мобільності та навчанні за кордоном. 

Пані Андріана розповіла, як на власному досвіді готувалась до участі в Erasmus Mundus та була обрана стипендіатом. Студенти мали змогу дізнатися про особливості цієї програми, підготовку документів для участі в конкурсі, а також отримати корисні поради та інформацію про те, де можна шукати освітні можливості.

Захід завершувався інтерактивною частиною, коли студенти ставили свої власні запитання про Erasmus+ та Erasmus Mundus. Зокрема, учасників цікавило, як досвід участі в подібних програмах мобільності впливає на подальше професійне життя, які умови навчання за кордоном для українських студентів та які шанси перемогти в конкурсному відборі.

Організатори презентації планують і надалі проводити такі заходи задля популяризації можливостей програми Erasmus+.

Для усіх, хто не зміг стати учасником онлайн-зустрічі, долучаємо корисні посилання: