Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Презентація програм Erasmus+ та Erasmus Mundus

29 липня 2020

Минулого тижня на платформі Google Meet відбулась презентація програм Erasmus+ та Erasmus Mundus, організована відділом міжнародних зв’язків НаУОА та учасницею ініціативи Young European Ambassadors (Посли європейскої молоді) Андріаною Лабанець. Захід було організовано для студентів, зацікавлених в міжнародних програмах мобільності та навчанні за кордоном.

Пані Андріана розповіла, як на власному досвіді готувалась до участі в Erasmus Mundus та була обрана стипендіатом. Студенти мали змогу дізнатися про особливості цієї програми, підготовку документів для участі в конкурсі, а також отримати корисні поради та інформацію про те, де можна шукати освітні можливості.

Захід завершувався інтерактивною частиною, коли студенти ставили свої власні запитання про Erasmus+ та Erasmus Mundus. Зокрема, учасників цікавило, як досвід участі в подібних програмах мобільності впливає на подальше професійне життя, які умови навчання за кордоном для українських студентів та які шанси перемогти в конкурсному відборі.

Організатори презентації планують і надалі проводити такі заходи задля популяризації можливостей програми Erasmus+.

Для усіх, хто не зміг стати учасником онлайн-зустрічі, долучаємо корисні посилання: