Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

“Дні якості” в Острозькій академії

28 травня 2020

У Національному університеті “Острозька академія” 25-28 травня відбулися “Дні якості НаУОА”, присвячені актуальним питанням освітнього процесу. Упродовж тижня студенти, аспіранти та викладачі долучалися до цікавих дискусій про Кодекс академічної доброчесності, вплив здобувачів на якість освітнього процесу, запобігання плагіату в наукових роботах та досвід успішних акредитацій.

“Дні якості - це захід, що об’єднав студентів, аспірантів, викладачів та адміністрацію університету. Під час дискусій обговорювалися найбільш важливі теми для академічної спільноти. Від березня ми жили актуальними питаннями стану освітнього середовища та напрямів змін. Анкети, фокус-групи з усіма стейкхолдерами університету підтвердили розуміння якості вищої освіти як важливої цінності університету та показали високі показники від роботодавців, випускників і студентів”, - зазначила Юлія Шулик, помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти.

Фінальним акордом було обговорення результатів моніторингу освітнього середовища. Особливу увагу звернули на основні проблеми та стратегію їх усунення. До дискусії могли долучитися всі охочі.

Дякуємо всім учасникам моніторингу та заходів під час “Днів якості” за активну участь та цінні коментарі. Усі результати будуть відображені в плані дій з керівниками структурних підрозділів і враховуватимуться в плані діяльності на наступний навчальний рік.