Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія – серед лідерів рейтингу TIMES HIGHER EDUCATION – IMPACT RANKING 2020

27.04.2020

Британське видання Times Higher Education уже вдруге опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний развиток (University Impact Rankings 2020). Рейтинг впливу університету демонструє, як глобальний сектор вищої освіти працює на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У зборі даних для цьогорічного рейтингу взяли участь 766 університетів з 89 країн світу (тоді як у 2019 – 450 університетів з 76 країн).

Цьогоріч було удосконалено методику і більшу увагу надано науковим дослідженням щодо питань досягнення Цілей сталого розвитку. Оцінювалась робота університетів на шляху надання якісної освіти, забезпечення здоров’я і благополуччя, гендерної рівності, створення гідних умов праці та економічного зростання, впровадження інновацій, участь у вирішенні екологічних проблем, у місцевому та державному врядуванні, а також досягнення інших ЦСР.

За результатами рейтингу, Національний університет «Острозька академія» увійшов до групи 401-600. Із 10 українських університетів, що представлені у цьогорічному рейтингу, Острозька академія посіла друге місце, розділивши його з двома іншими університетами і покращивши свою позицію порівняно з попереднім роком.

Зокрема, за ЦСР 16 (Мир, справедливість та сильні інститути) НаУОА посів 28 сходинку серед 453-х провідних світових університетів у загальному рейтингу, обігнавши решту українських університетів.

За ЦСР 10 (Скорочення нерівності), ЦСР 13 (Боротьба зі зміною клімату) та ЦСР 8 (Гідна праця та економічне зростання) Острозька академія також очолює список українських університетів, увійшовши до груп 101-200 та 201-300 (ЦСР 13 та 8) відповідно.

За ЦСР 12 (Відповідальне споживання і виробництво) НаУОА також посів перше місце (група 101-200). 

За рівнем якості освіти (ЦСР 4) університет зайняв другу сходинку серед 11 українських університетів.

Детальніше ознайомитися із рейтингом можна за посиланням.