Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Інформація щодо продовження карантину (03.04.–24.04. 2020)

26 березня 2020

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 25.03.2020 № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»

1. Продовжити карантин в НаУОА до 24 квітня 2020 року.
  2. Забезпечити неухильне виконання вимог наказу ректора від 12.03.2020 року № 31 «Про встановлення карантину в НаУОА з 12 березня по 3 квітня 2020 р. та невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19» та наказу ректора від 16.03.2020 року № 34 «Про організацію роботи НаУОА під час карантину».

Наказ про продовження карантину в НаУОА до 24 квітня 2020 р.Наказ №36 від 26 березня 2020 року про продовження карантину в НаУОА до 24 квітня 2020 р.