Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Привітання з нагоди національного свята – Дня незалежності України!

24.08.2020

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти, дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України!

24 серпня – це вагома історична подія для всього нашого народу. Незалежність сучасної України – результат героїчної перемоги наших предків, якій насправді не 29 років, а набагато більше. Це свято – символ національної єдності і відповідальності кожного з нас за майбутнє Української держави.

Сьогодні, коли перед нашим суспільством постали нові непрості завдання, запорукою їх вирішення є спільна віра в перемогу і злагоджені стратегічні дії. Це в наших силах, і ми впевнені, що державний суверенітет, незалежність, демократичні цінності та духовна свобода завжди будуть основою динамічного й успішного розвитку України.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, родинного щастя, оптимізму й віри в завтрашній день, суспільної злагоди й миру, невичерпної енергії та здійснення всіх заповітних мрій.

Нехай повсякчас серед вас панують радість, любов і Боже благословення!

Слава Україні!

Ректорат