Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти факультету міжнародних відносин взяли участь у "Українській школі культурної дипломатії" «Україна-Туреччина: вікно можливостей»

23 November 2020

30-31 жовтня студенти факультету міжнародних відносин за сприяння деканеси факультету Алли Атаманенко та доцентки кафедри міжнародних відносин Наталії Конопки мали змогу відвідати освітню онлайн-програму Української школи культурної дипломатії «Україна-Туреччина: вікно можливостей», організаторами якої є Станіслав Литвинов та Андріана Біла. 

Наші студенти слухали лекцію про українсько-турецькі відносини Надзвичайного і Повноважного Посла України в Турецькій Республіці п. Андрія Сибігу, зустрілись із радницею Посольства п. Орестою Старак, мали можливість поспілкуватись із активними представницями української громади в Туреччині Оленою Топчу, Юлією Білецькою та іншими спікерами. Особливо цікаво для студентів факультету міжнародних відносин було дізнатися про нові освітні та кар'єрні можливості в дружній Туреччині, поставити запитання та одержати на них відповіді.

Логічним продовженням зустрічі стала цікава та змістовна лекція п. Тетяни Сибіги, що відбулась 23 листопада. Студенти мали можливість ознайомитись із реальною роботою, переважно в сфері публічної, культурної, гастрономічної дипломатії, яку виконують дружини послів, що сприяє формуванню позитивного образу України в світі.