Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбудуться “Дні якості”

22 травня 2020

У Національному університеті “Острозька академія” з 25 по 28 травня відбудуться “Дні якості НаУОА”, де обговорюватимуться актуальні питання якості освіти, антикорупційної політики та кодексу доброчесності.

Зустріч для студентів та викладачів будуть відбуватися щодня на платформі Google meet. Здобувачі освіти дізнаються про свій безпосередній вплив на освітні програми, антикорупційну політику та написання якісних студентських робіт без плагіату.

Викладачі під час дискусій обговорюватимуть зміни до кодексу академічної доброчесності, досвід акредитації НаУОА і розроблення якісних навчальних планів.

“Впродовж 3 місяців в університеті відбувався моніторинг якості освітнього середовища. За результатами були відібрані актуальні теми, які варто почути і студентам, і викладачам. Під час заключної дискусії в четвер ми обговоримо результати моніторингу і разом випрацюємо чіткі напрями дій на найближчий період” - зазначила Юлія Шулик, помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти.

Приєднуйтесь до цікавих лекцій та дискусій!