Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозьку академію відвідав Сергій Бабак

22 січня 2020

До Національного університету “Острозька академія” 22 січня завітав голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Гість зустрівся з ректором університету, професором Ігорем Пасічником та ознайомився з матеріально-технічною базою вишу.

Крім цього, Сергій Бабак обговорив з ректором реформування вищої освіти в Україні, зокрема на Рівненщині, оскільки Ігор Пасічник є головою Ради ректорів Рівненської області. Пан Сергій також цікавився баченням Ігоря Демидовича як ректора з багаторічним досвідом щодо перспектив розвитку українського освітнього простору загалом.

Сергій Бабак був приємно вражений Острозькою академією, зокрема новим корпусом університету, який нещодавно відкрили. На його думку, досвід відродження Національного університету “Острозька академія” є яскравим прикладом того, як малі міста в Україні можуть отримати друге дихання.

“Щиро дякую за те, що додали Віри”, — написав у книзі відгуків Сергій Бабак.