Студентка Острозької академії у числі переможців ІV-го Всеукраїнського конкурсу студентських науково-популярних есе

21.12.2020

18 грудня 2020 року відбулося підведення підсумків ІV Всеукраїнського конкурсу студентських есе з проблематики міжнародних відносин, міжнародного права і зовнішньої політики під назвою «Трансформація сучасної світосистеми». Конкурс було організовано Українською асоціацією зовнішньої політики (УАЗП) спільно з Київським національним торговельно – економічним університетом (КНТЕУ).

За підсумками оцінювання журі, студентку четвертого курсу факультету міжнародних відносин НаУОА, спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Марію Беженар визначили переможницею та відзначили дипломом ІІІ ступеня.

Разом зі своєю науковою керівницею, старшою викладачкою кафедри міжнародних відносин, к.і.н. Любов’ю Корнійчук студентка підготувала есе на тему: «Російсько-китайські відносини в Арктиці: проблеми та перспективи»

«Арктичний регіон ще залишається малодослідженим науковцями, тому тему було цікаво досліджувати та опрацьовувати. Дуже дякую Любов Володимирівні за допомогу під час написання есе, за влучні коментарі та редагування роботи. Після оголошення результатів я була приємно шокована результатом, адже навіть не сподівалась, що буду мати призове місце. Абсолютно не шкодую про участь. Хтозна, можливо саме цей конкурс стане початком моєї наукової діяльності», – розповіла Марія Беженар.

Спільнота Національного університету «Острозька академія» щиро вітає Марію Беженар та її наукову керівницю Любов Володимирівну Корнійчук із перемогою у конкурсі та щиро бажає їм подальших творчих злетів!