Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

21 листопада – День Гідності та Свободи

21 November 2020

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. 

Цього дня розпочалися дві доленосні події для сучасної України —  Помаранчева революція 2004 року та революція Гідності 2013 року. 

Пам’ятаймо про громадянський подвиг, патріотизм і мужність співвітчизників, які захищали демократичні цінності, права, свободи та національні інтереси України на шляху до євроінтеграції.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні та усім воїнам, які  віддали своє життя, відстоюючи незалежність української держави на Сході України. 

Наша громадянська зрілість, єдність, патріотизм та віра в нашу перемогу є запорукою захисту демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Слава Україні!