Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студентка Острозької академії серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 травня 2020

29 квітня 2020 року закінчився II етап всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Участь приймали студенти з різних куточків України. Роботи були представлені з різних галузей знань та спеціальностей.

У спеціальності “Германські мови” Острозьку академію представляла студентка 5 курсу факультету “Романо-германські мови” Кук Ганна з науковим керівником - професором Анатолієм Олексійовичем Худолієм.

Конкурс відбувся у 2 етапи: спочатку університету відбирали своїх представників. В умови 2 туру входило написання, оформлення і надсилання наукових робіт до базових закладів. Ось, що про це говорить Ганна:

“Цьогоріч ми надіслали роботу, оформивши її за усіма вимогами у КНЛУ (Київський національний лінгвістичний університет - ред.). Далі був 2-місячний період очікування результатів. Коли я випадково увечері зайшла на сайт КНЛУ та побачила своє ім’я та прізвище, то не повірила, що це я, бо справді не очікувала такого. Я безмежно рада, що мої зусилля та наполегливу працю оцінили”.

Ганна отримала диплом ІІІ ступеня за дослідження “Порівняльний аналіз політичного дискурсу екс-президента України Петра Порошенка та чинного глави Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа”

Вітаємо з перемогою і бажаємо їй подальших наукових успіхів!