Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Зустріч з головою Державної служби України Русланом Гураком

20 лютого 2020

До Національного університету «Острозька академія» 20 лютого завітав голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Гість зустрівся з ректором, професором Ігорем Пасічником та студентами університету. Також ознайомився з матеріально-технічною базою вишу.

Крім цього, Руслан Гурак обговорив зі студентами критерії оцінювання діяльності закладів вищої освіти та відповів на запитання.

Руслан Гурак вперше відвідав академію та новий корпус університету, який нещодавно відкрили.

«Переступивши поріг, я відчув тут неймовірну атмосферу духовності і науки. Ви маєте чудову можливість навчатися в університеті високого рівня, тому реалізовуйте себе. Я вам бажаю успіху в цій царині» − звернувся до студентів Руслан Гурак.