Інформація щодо старту 2020/2021 навчального року

19.08.2020

Навчання в НаУОА буде відбуватися за змішаною формою (очно та дистанційно).

Для планування Ваших дій повідомляємо, що:

• навчання для студентів 2-4 р.н бакалаврату та 2-го р.н. магістерських програм розпочинається 1 вересня. Частина здобувачів вищої освіти розпочне навчання очно, частина -  дистанційно;
  • з 15 вересня перші курси почнуть навчання в очному режимі;
  • гуртожитки та навчальні корпуси забезпечені усіма засобами захисту та готові прийняти студентів.

До 24.08 на корпоративну скриньку ви отримаєте усю необхідну інформацію про початок навчального року.

Розуміємо ваше хвилювання і готуємося, щоб адаптація і старт навчального року відбулися у максимально комфортних та безпечних умовах!