ІV Міжнародна науково-практична конференція "Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку"

18.09.2020

Цей захід був реалізований 18 вересня у рамках проекту Європейського Союзу «Еразмус+ WARN – Академічна протидія гібридним загрозам".

У конференції брали участь представники Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України, представники секції правового забезпечення національної безпеки і оборони, представники Національної академії правових наук України, представники Національної академії Служби безпеки України, представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Серед учасників були і іноземні представники з Фінляндії, Польщі, Білорусі.

«Враженна рівнем підготовки конференції. Особливо хотілося б відзначити доповідь студентки Національного університету «Острозька академія» Кочергіної Єви «Роль українського жіноцтва, що входило до лав СБ ОУН в період національно - визвольних змагань періоду Другої світової війни»» - прокоментувала учасниця з Університету Юваскіли, Фінляндія Олена Кайкова

Модераторами заходу стали завідувач кафедри політології та національної безпеки Романов Микола Степанович і кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та національної безпеки Жовтенко Тарас Григорович.

Під час конференції були обговоренні питання освіти та науки у сфері Національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку. Конференція складалась із трьох секцій: «Загрози національній безпеці в умовах гібридної війни РФ проти України і країн-членів ЄС: прикладні, наукові та освітні аспекти», «Гібридний мирний процес на Донбасі і виклики для національної безпеки України. Інформаційна війна РФ проти України і окремих країн ЄС та засоби її нейтралізації», «Політичні, економічні та соціальні наслідки поширення COVID-19 Україні». Учасники висловили свою думку щодо цих актуальних тем.