Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентка факультету міжнародних відносин - переможець всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

18 червня 2020

Альону Стригуль визнано переможцем всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Цьогоріч конкурс відбувався на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На конкурс зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», надійшло 43 роботи (45 студентів-авторів, 39 наукових керівників) з 21 закладу вищої освіти.

Разом зі своїм науковим керівником, доктором політичних наук, професором Тетяною Віталіївною Сидорук студентка 4 курсу освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини» Альона Стригуль підготувала наукову роботу на тему: «Роль Німеччини у сучасних євроінтеграційних процесах», яка за результатами конкурсу буда відзначена дипломом ІІ ступеня.

Спільнота Національного університету «Острозька академія» щиро вітає Альону та її наукового керівника Тетяну Віталіївну Сидорук із перемогою у всеукраїнському конкурсі та щиро бажає їм подальших творчих злетів!