Привітання з Міжнародним днем студента!

17.11.2020

Дорогі спудеї Національного університету «Острозька академія», щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем студента!

17 листопада щорічно відзначають Міжнародний день студента. У Національному університеті «Острозька академія» впродовж багатьох років проводять різноманітні заходи та святкування, зокрема традиційний конкурс «Візитівка». Цьогоріч, на жаль, карантинні обмеження внесли корективи в наше життя. Попри складні епідеміологічні умови та вимушене дистанційне навчання пам’ятайте, що Ви є частиною нашої великої академічної родини.

Наші студенти реалізовують себе в навчальній та науковій діяльності, спорті, громадських ініціативах, волонтерстві, беруть участь у різних обмінних програмах та намагаються максимально використати всі можливості, які пропонує Національний університет «Острозька академія».

Особливі вітання сьогодні нашим студентам-першокурсникам, які вперше відзначають це свято. Ви стали гармонійною частинкою нашої великої академічної спільноти.

Любі спудеї Острозької академії, нехай завжди з Вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, рідні та кохані люди!

Переконані, що незабаром Ви станете справжніми фахівцями своєї справи!

Досягайте успіхів та впевнено йдіть до мети!

А Острозька академія завжди буде Вам у цьому сприяти!

Зі святом дорогі спудеї!