Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

«Академічний дім» НаУОА – найкращий студентський гуртожиток Рівненської області

16 грудня 2020

Гуртожиток «Академічний дім» Національного університету «Острозька академія» здобув перемогу в ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток.

Конкурс проводиться щорічно відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 5 серпня 2011 року № 389 «Про обласний огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток».

Під час конкурсу комісія управління освіти і науки РОДА оцінює загальні умови проживання студентів, стан збереження майна, забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов, а також організацію самопідготовки і дозвілля, формування здорового способу життя студентської молоді.

За результатами експертних оцінок робочої групи, гуртожиток «Академічний дім» Острозької академії посів перше місце у категорії «Гуртожиток університету, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів».

За словами помічниці ректора з адміністративно-господарської діяльності та розвитку НаУОА Наталії Мельничук, цьогоріч на ремонтні роботи в гуртожитку було виділено понад шість мільйонів гривень. Завдяки чому було проведено капітальний і поточний ремонт, зокрема: покрівлі, фасаду та вікон. Гуртожиток забезпечений усіма необхідними зручностями в кожній окремій кімнаті. Приміщення облаштовані та доглянуті відповідно до санітарно-гігієнічних вимог.