Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

“Рівне ІТ кластер” став стратегічним партнером Острозької академії

15 грудня 2020

У залі засідань Вченої ради 15 грудня відбулося підписання меморандуму між громадською спілкою “Рівне ІТ кластер” та Національним університетом “Острозька академія”. Співпраця передбачає реалізацію спільних проєктів і вдосконалення навчального процесу для студентів спеціальності “Економічна кібернетика” та “Комп’ютерні науки”. 

“Меморандум дає перспективи для реальної співпраці з представниками ІТ Рівненщини. Ми передусім плануємо впроваджувати дуальну освіту - це навчання, яке зосереджене на практичній діяльності студентів. Тим паче, що крім “Економічної кібернетики”, відкрита потужна спеціальність “Комп’ютерні науки”. Це дасть можливість удосконалити практичну діяльність студентів”, - поділився очікуваннями ректор НаУОА Ігор Пасічник. 

Для представників ІТ кластеру важливим фактором є підготовка якісних спеціалістів, які одразу після закінчення навчання будуть готові працювати. Голова правління “Рівне ІТ Кластер” Віталій Бишук пояснює важливість такої співпраці:

“Об’єднання університетів, бізнесу та ІТ дуже важливе для спільної мети - покращення рівня спеціалістів, розвитку загалом для всіх. Така синергія важлива і для університету. ІТ компанії можуть допомогти з [навчальною] програмою, рекомендаціями щодо навчання кадрів. Для ІТ компаній - це теж добре, тому що виходять чудові спеціалісти, яких відразу можна брати на роботу”. 

Під час обговорення були запропоновані наступні можливості для співпраці:

  • Упровадження елементів дуальної освіти для студентів спеціальності “Економічна кібернетика” та “Комп’ютерні науки”.
  • Удосконалення навчальних програм та рекомендації для навчання кадрів.
  • Проведення тренінгів та відкритих лекцій від спеціалістів з ІТ компаній.

“Ми очікуємо конкретних домовленостей з приводу дуальної освіти, щоб наші студенти отримали можливість вивчати окремі спеціалізовані предмети безпосередньо в IT компаніях. Також, ми очікуємо від наших партнерів низки тренінгів, відкритих лекцій, зокрема про вимоги до сучасних ІТ фахівців” - зазначила декан економічного факультету Людмила Козак.

Більше про навчання на Економічному факультеті тут.

Більше про діяльність громадської спілки “Рівне ІТ Кластер” тут.