Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Міжнародна конференція з когнітивної психології

15 May 2020

15 травня 2020 року у Національному університеті «Острозька академія» відбулась заочна  Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ  ДОСЛІДЖЕННЯ КОГНІТИВНОЇ ПСИХОЛОГІЇ» (ICRACP 2020). 

Конференція була організована кафедрою психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

У конференції брали участь науковці, викладачі, аспіранти та студенти навчальних закладів вищої освіти Києва, Острога, Рівного, Чернігова, Дніпра, Черкас, Запоріжжя, Тернополя, Івано-Франківська, Львова, а також іноземні учасники з Пакистану, Білорусі, Еквадору та Польщі.

Учасники конференції представили свої напрацювання та окреслили майбутні напрями розвитку когнітивної психології. Сучасні психологічні дослідження з когнітивної психології продемонстрували, що у когнітивній психології розробляються різноманітні підходи, спільним для яких є спрямованість на вивчення процесів пізнання та інтелекту. 

З матеріалами конференції можна ознайомитися у Цифровому репозитарії НаУОА.