Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

До уваги аспірантів, студентів контрактної форми навчання та вільних слухачів!

14 лютого 2020

Шановні аспіранти, студенти та вільні слухачі Національного університету «Острозька академія»!

 Згідно із с. 3, ст. 34, ч. 7 ст.73 Закону України «Про вищу освіту», п. 5.1 договору про надання освітніх послуг між Національним університетом «Острозька академія» та фізичною (юридичною) особою, університет, як виконавець послуги, має право змінювати розмір плати за навчання не частіше одного разу на рік і не більше як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

Наказ ректора № 6-І від 31 січня 2020 року

Оплату скоригованого розміру плати необхідно здійснити до 01 квітня 2020 року.

Дякуємо за розуміння!

З повагою – Бухгалтерсько-фінансова служба

Національного університету «Острозька академія»