Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії до Дня захисника України висадили сакури

13 October 2020

У Національному університеті «Острозька академія» 13 жовтня відбулася акція «Алея вільних людей». Акція приурочена до завтрашнього дня захисника України та створена за сприянням громадської організації «Активна громада». Участь в ній взяли представники ректорату, студентської організації «Братство спудеїв» та учасники організації «Активна громада».

Учасники висадили сакури на території біля в’їздної арки Національного університету «Острозька академія».

Своїми враженнями поділився один із організаторів акції, учасник організації «Активна громада», студент першого курсу другого (магістерського) рівня спеціальності «Політологія» Святослав Попович:

«Ця акція приурочена до дня захисника України, щоб згадати про них і подякувати. Ми повинні пам’ятати, що вони борються за нашу волю. Щоб пам’ятати про подвиги наших героїв ми висаджували ці сакури. Ми дуже вдячні ректорату за співпрацю та активну допомогу нам в цьому» – розповів Святослав Попович.