Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Надія Стоколос — переможниця всеукраїнського конкурсу в номінації «Монографії»

12 лютого 2020

Доктор історичних наук, професор кафедри культурології та філософії гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» Надія Стоколос стала переможницею щорічного Всеукраїнського «Конкурсу на найкращу монографію, навчальний посібник, підручник, художню літературу і наукові праці, які отримали визнання серед наукової та освітянської спільноти – 2019». Конкурс проводився Національною академією наук вищої освіти України.

За результатами цього конкурсу Надія Стоколос здобула ІІ місце в номінації «Монографії» за монографію у співавторстві з доктором історичних наук, професором РДГУ Шеретюк Р. М. ««Pietas et Litterae» («Благочестя та Освіта»). Культурно-освітня діяльність ордену піарів на Волині (кінець ХVІІ – перша третина ХІХ ст.)» (Рівне: О. Зень, 2018. 289 с.).

Щиро вітаємо Надію Георгіївну з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!