Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Онлайн реєстрація на додаткову сесію ЄВІ триватиме з 17 до 25 серпня!

11 серпня 2020

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи тих причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію перенесено на 19 вересня. Відповідний наказ МОН опублікований 6 серпня 2020 року https://mon.gov.ua/ua/news/specialna-sesiya-yevi-vidbudetsya-ranishe-19-veresnya-2020-roku.

У зв’язку із прийнятим рішенням, вступники у магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, зможуть все ж таки вступити до закладу вищої освіти до початку осіннього призову.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за аналогійним алгоритмом, що і на основну сесію.

ВАЖЛИВО: як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти. Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

 

Розподіл спеціальностей/освітньо-професійних програм для реєстрації вступників та відповідальних працівників Приймальної комісії НаУОА за її проведення під час вступної кампанії 2020

Спеціальність

Освітньо-професійна програма

Відповідальний працівник Приймальної комісії, який здійснює реєстрацію, його контакти

Факультет міжнародних відносинГоджал

Світлана

Сергіївнастарший лаборант кафедри історіїадреса електронної пошти:

svitlana.hodzhal@oa.edu.uaконтактний телефон:

(097) 604 55 29

032 «Історія та археологія»

Історія та археологія

291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Міжнародні відносини

Країнознавство

Факультет романо-германських мов

035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»

Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Економічний факультет

051 «Економіка»

Економічна кібернетика

071 «Облік і оподаткування»

Облік і оподаткування

072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Фінанси, банківська справа та страхування

Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського

Максимчук

Оксана

Олексіївнавикладач кафедри теорії та історії держави і права, методист кафедри кримінально-правових дисциплінадреса електронної пошти:

oksana.maksymchuk@oa.edu.uaконтактний телефон:

(068) 628 29 82

081 «Право»

Право

Гуманітарний факультет

031 «Релігієзнавство»

Релігієзнавство

034 «Культурологія»

Культурологія

035.01 «Українська мова та література»

Українська мова і література

061 «Журналістика»

Журналістика

Факультет політико-інформаційного менеджменту

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

052 «Політологія»

Політологія

053 «Психологія»

Психологія

 

Перелік необхідних документів, які вступнику потрібно надіслати в електронній формі (скановані копії, фотокопії) відповідно до обраної освітньо-професійної програми:

  1. Заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка.
  2. Зразок заяви анкети для оформлення екзаменаційного листка
  3. Документ, що посвідчує особу.
  4. Облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків).
  5. Документ (диплом та додаток до нього) про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках).
  6. Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).
  7. Фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
  8. Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2020 році (для вступників, які не є студентами Національного університету «Острозька академія»).

 

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

 

Після перевірки надісланих вступником документів, відповідальний працівник Приймальної комісії НаУОА формує особову справу вступника та здійснює оформлення екзаменаційного листка. Після цього відправляє скановану копію екзаменаційного листка вступнику на електронну адресу, указану в Заяві-анкеті.

Вступник уважно перевіряє інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до Приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у Анкеті. В такому випадку у журналі видачі екзаменаційних листків фіксуються реквізити відповідного поштового відправлення.

 

У разі виникнення питань звертайтеся до помічниці ректора з освітнього менеджменту, відповідального секретаря Приймальної комісії НаУОА Харчук Юлії Юріївни,  тел. (097) 553 74 10, е-mail: julia.kharchuk@oa.edu.ua