Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

VII регіональний фестиваль ораторського мистецтва в Острозькій академії

09 жовтня 2020

У Національному університеті «Острозька академія» 7 жовтня відбувся VII регіональний фестиваль ораторського мистецтва. Захід традиційно організували в рамках вивчення курсу «Риторика» на актуальну тему: «Покоління Z та їх маніфести в соціум». Організацією займалися студенти другого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» під керівництвом викладачки навчальної дисципліни, кандидатки філологічних наук, доцентки Юлії Маслової.

Захід спрямований на популяризацію красномовства в молодіжному середовищі, пошук та підтримку нових талантів, естетичне залучення до вишуканості думки, слова та ідеї.

«Ми пишаємося тим, що народження ідеї фестивалю-конкурсу належить саме кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, яка декілька років поспіль популяризує риторичні цінності для молоді. Щиро переконана в тому, що обговорення результатів виголошення конкурсних промов, представлених на фестивалі, сприятиме подальшому розвитку ораторського мистецтва на теренах України», – розповідає Юлія Маслова. 

Виступи учасників оцінювала колегія суддів у складі: доцентки Юлії Маслової, доцента, завідувача кафедри документознавство та інформаційна діяльність Ганни Охріменко та студентського декана факультету політико-інформаційного менеджменту Лілії Павленко. 

За результатами оцінювання суддів, перше місце виборов студент першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Дмитро Лапчук. Друге місце посів студент п’ятого курсу спеціальності «Журналістика» Михайло Іващук, а на третій сходинці – студент п’ятого курсу спеціальності «Політологія» Віталій Войцеховський. 

«Я справді не очікував, що зможу отримати перемогу з такими сильними опонентами. Дуже дякую своїм друзям, викладачеві, які мені допомагали, вірили в мене. Їх підтримка дуже сильно мені допомогла, тому сьогодні я вдало виступив. На мою думку, майстерність оратора полягає в його навичках вдало переконати, зацікавити аудиторію та змусити її задуматися», – прокоментував Дмитро Лапчук. 

«Надзвичайно приємно, що студенство України доводить невичерпність любові нашого народу до слова як найбільшого його скарбу. Нехай же й надалі багаті риторичні традиції нашої культури пробуджують найкращі порухи людської душі! Бажаю всім учасникам цьогорічного конкурсу подальших вдалих виступів, оптимізму, натхнення на творчій ниві», – підсумувала Юлія Маслова.